Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

 • Polcar: Fabrycznie nowe tylne belki skrętne - nowość w ofercie Polcar

  2020-02-21 10:20:47
  Oferta części układu zawieszenia rozszerzona została o fabrycznie nowe tylne belki skrętne. Wytwarzane są w fabryce posiadającej 30-letnie doświadczenie w produkcji belek skrętnych oraz certyfikację ISO/TS16949. Oferta obejmuje najbardziej popularne referencje mające zastosowania w autach koncernu PSA (Peugeot, Citroen) oraz Renault. Aktualna oferta dostępna jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Części układu zawieszenia -> Elementy belek i ram zawieszenia -> Belka zawieszeni.

 • Polcar: Wentylatory SRLine - nowość w ofercie Polcar

  2020-02-11 14:40:27
  Informujemy, że grupa asortymentowa Układów termicznych rozszerzona została o wentylatory SRLine. Produkcja realizowana jest w dwóch wyselekcjonowanych fabrykach, które posiadają łącznie 18 linii produkcyjnych. Jedna specjalizuje się w produkcji wentylatorów z silnikami konwencjonalnymi, a druga z silnikami bezszczotkowymi. Wentylatory SRLine to wysoka wydajność, mocna i stabilna konstrukcja, żywotność i niski poziom hałasu. Wysoką jakość potwierdzają certyfikaty ISO / TS16949 oraz ISO9001, ISO14001, OHSAS18001. Asortyment wentylatorów SRLine dostępny jest w katalogu eCar w zakładce Układy termiczne -> Termika -> Wentylatory/sprzęgła visco -> Wentylator bez obudowy/wspornika / Wentylator z obudową/wspornikiem.

  Ulotka pdf

 • Polcar: Sprzęgła made in Korea - nowość w ofercie Polcar

  2019-12-12 11:22:54
  Z przyjemnością informujemy, że nasza oferta została rozszerzona o produkowane w Korei Południowej wysokiej jakości sprzęgła dedykowane do aut koreańskich, wytwarzane przez wiodącą fabrykę dostarczającą części na pierwszy montaż dla wielu światowych producentów samochodów (w szczególności koreańskich). Listę dostępnych referencji oraz ich przykładowe zastosowania znajdą Państwo w załączonej ulotce. Szczegółowe zastosowania w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Sprzęgła. Produkty oznaczone są w katalogu w polu producent opisem KOREA.

  Ulotka pdf

 • Polcar: Piasty koła SRLine - nowość w ofercie Polcar

  2019-12-09 09:47:20
  Oferta części układu przeniesienia napędu rozszerzona została o piasty koła SRLine, które produkowane są w fabryce posiadającej certyfikację IATF16949:2016 co oznacza, że ich produkcja prowadzona jest zgodnie z normami obowiązującymi w przemyśle motoryzacyjnym, a ich jakość i wykonanie są porównywalne z produktami montowanymi na pierwszy montaż. Oferta liczy ponad 30 referencji i będzie stopniowo rozwijana. W kompletacji znajdują się wszystkie potrzebne do montażu elementy.  Asortyment dostępny jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Części układu przeniesienia napędu -> Łożyska -> Piasta koła.

 • Polcar: Przekładnie kierownicze SRLine ze wspomaganiem - nowość w ofercie Polcar

  2019-12-09 09:38:19
  Z przyjemnością informujemy, że oferta części układu kierowniczego została rozszerzona o fabrycznie nowe przekładnie kierownicze SRLine. Zastosowanie nowoczesnych technologii produkcji oraz najwyższej jakości materiałów sprawia, że przekładnie kierownicze SRLine charakteryzuje wysoka jakość i niezawodność potwierdzona 2-letnią gwarancją. Blisko 90 referencji fabrycznie nowych przekładni kierowniczych posiada zastosowania w pojazdach wyposażonych w hydrauliczne lub elektryczne systemy wspomagania układu kierowniczego. Numery przekładni kierowniczych SRLine w katalogu eCar wyróżnia sygnatura – S na końcu numeru części. Aktualna oferta dostępna jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Części układu kierowniczego-> Przekładnie kierownicze.

 • Polcar: Zestawy paska rozrządu z pompą wody - nowość w ofercie Polcar

  2019-12-09 09:32:09
  Informujemy, że asortyment części układów rozrządu i osprzętu rozszerzony został o zestawy paska rozrządu firmy Flennor z pompą wody SRLine. Oferta obejmuje ponad 30 referencji i będzie systematycznie rozszerzana. Asortyment dostępny jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Układy rozrządu i osprzętu -> Układy rozrządu -> Pompa wodna + zestaw paska rozrządu.

 • Polcar: Silniki sterowania lusterka zewnętrznego - nowość w ofercie Polcar

  2019-09-06 09:18:51
  Z przyjemnością informujemy, że oferta lusterek zewnętrznych i ich części rozszerzona została o nowy asortyment – silniki sterowania lusterka zewnętrznego. W ofercie blisko 30 referencji silników sterowania lusterka zewnętrznego o szerokim zakresie zastosowań w ramach jednej marki oraz nadanym oznaczeniu jakości Q. Asortyment jest dostępny w katalogu eCar w zakładce Nadwozie i Części powiązane -> Lusterka i ich części -> Lusterka zewnętrzne i ich części -> Silnik sterowania lusterka zewnętrzneg.

 • Polcar: Przewody hamulcowe elastyczne

  2019-07-23 10:23:47
  Informujemy, że oferta układów hamulcowych została rozszerzona o nową linię elastycznych przewodów hamulcowych. W ofercie ponad 150 nowych referencji produkowanych w Europie z zastosowaniem wytrzymałych nici syntetycznych oraz wielowarstwowej technologii wykonania. Pełną listę nowości znajdą Państwo w załączonej ulotce. Asortyment dostępny jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Układy hamulcowe -> Hydraulika -> Przewód hamulcowy elastyczny. 

 • Polcar: Regenerowane alternatory i rozruszniki - nowość w ofercie Polcar

  2019-07-16 15:42:15
  Z przyjemnością informujemy, że grupa części z zakresu elektryki rozszerzona została o regenerowane alternatory i rozruszniki. Profesjonalny proces regeneracji wykonywany jest przez europejską firmę z wieloletnim doświadczeniem i poddawany wieloetapowej kontroli. Oferowane (blisko 60 referencji) rozruszniki i alternatory posiadają 2-letnią gwarancję. Ich zakup nie wymaga kaucji oraz zwrotu zużytej części. Asortyment ten jest dostępny w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Elektryka -> Alternatory oraz w zakładce Mechanika -> Elektryka -> Rozruszniki.

 • Polcar: Chłodnice wody do aut elektrycznych i hybrydowych dostępne w ofercie Polcar

  2019-05-20 13:03:41
  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą chłodnic wody mających zastosowania w blisko 120 modelach aut elektrycznych i hybrydowych. Obecnie oferujemy 87 referencji, w skład których wchodzą:
  - chłodnice niskotemperaturowe,
  - chłodnice przetwornicy napięcia (inwertera),
  - chłodnice baterii,
  - chłodnice dodatkowe.
  Katalog eCar za pomocą filtra rodzaju paliwa w prosty sposób pozwala wysortować chłodnice do danego modelu auta mające zastosowanie w samochodach elektrycznych i hybrydowych. Aktualna oferta jest dostępna w katalogu eCar w zakładce Układy termiczne -> Termika -> Chłodnice -> Chłodnica wody.

 • Polcar: SRLine środek do czyszczenia klimatyzacji - nowość w ofercie Polcar

  2019-05-20 12:57:22
  Z przyjemnością informujemy, że oferta SRLine będzie stopniowo rozszerzana o linię chemii motoryzacyjnej. Pierwszym z dostępnych produktów jest środek do czyszczenia układów klimatyzacji. Środek do czyszczenia układu klimatyzacji SRLine dzięki zastosowaniu płynnej formuły na bazie alkoholu oraz łatwej aplikacji za pomocą wężyka z czterokierunkową dyszą rozpylającą, pozwala skutecznie wyczyścić cały układ. Nowość dostępna jest w katalogu eCar pod numerem S99-ACC400 w zakładce Akcesoria -> Chemia i kosmetyki samochodowe -> Środki do konserwacji układów klimatyzacji –> Środek do czyszczenia układu klimatyzacji.
  Ulotka - pdf

 • Polcar: Lampy Krone - nowość w ofercie Polcar

  2019-05-20 12:51:15
  Informujemy o wprowadzeniu do oferty popularnych na rynku samochodów ciężarowych lamp Krone. Oferta obejmuje uniwersalne ledowe lampy tylne, lampy oświetlenia tablicy rejestracyjnej, klosze lamp oraz moduły LED.
  Asortyment ten jest dostępny w katalogu eCar wśród części o uniwersalnym zastosowaniu w zakładce Akcesoria -> Oświetlenie.