Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

O firmie

Firma RAFCAR posiada wieloletnie doświadczenie i tradycje w handlu częściami samochodowymi.
Początek naszej działalności przypadł na koniec lat dziewięćdziesiątych. Jesteśmy firmą o stabilnej pozycji, która gwarantuje pewność i rzetelność.
Naszą pracę staramy się dostosować do rosnących wymagań Klienta i rynku.
Zasięgiem swojej działalności obejmujemy teren województw śląskiego i opolskiego oferując dowóz do klienta. Zapewniamy szybką dostawę zamówionego towaru własnym transportem. Prowadzimy również szybką i profesjonalną sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski.

W ofercie dostępnej z magazynu firmy posiadamy ponad 20 000 pozycji asortymentowych oraz bardzo konkurencyjne ceny zapewniając wszystkim Klientom zaspokojenie ich potrzeb na najwyższym poziomie. Stała współpraca z firmą Polcar pozwala na szybkie dostawy zwiększające dostępność oferowanych części do blisko 100 000 referencji. Zamówienia spoza dostępnej oferty realizujemy dzięki współpracy z pozostałymi importerami części zamiennych. W razie potrzeby możemy w bardzo krótkim czasie sprowadzić zamówione części.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zamówienia towaru mogą być realizowane w różnej formie: bezpośrednio u przedstawiciela firmy, telefonicznie poprzez dział sprzedaży, faxem a także poprzez nasz sklep internetowy. 

Przy naszych magazynach działa sklep mający bezpośredni dostęp do oferowanych przez nas części. Nasza oferta jest skierowana do Klientów zarówno hurtowych jak i detalicznych.